İsim Tescil ve Host İşlemleri

Hizmetlerimiz

aşağıda sıralanan başlıklarda müşterilerine en son teknolojik donanım ve yüksek güvenlik opsiyonları ile hizmet sunmaktadır.

Domain (alan adı) kaydı

D

Firmanız için isim tescilini gerçekleştirip, profesyonel bi ekiple sitenizi tasarlamaya başlaya bilirsiniz.

DOMAIN (İsim Tescili) Hizmetlerimiz

Hosting Hizmetleri


Hazırladığınız web sayfalarını yüklemek için bir alana ihtiyacınız vardır. Sitenizin çalışması için konfigüre edilmiş olan sunucularda sizin için ayrılan alana hosting denir. Hosting hizmeti ilgisayarlardan daha güçlü olan sunucu dediğimiz makinalar üzerinden sağlanmaktadır. Sunucular sürekli açık ve günün her saati erişilebilir olmak zorundadır.

Size gece 05:00′ te bile bilgisayarınızdan www.asilreklam.com.tr adresine girdiğinizde web sitesi karşınıza geliyorsa o anda sizin bilgisayarınız bizim sunucumuza bağlanıp bizim sitemize ait olan dosyaları sizin bilgisayar ekranına taşıyor demektir. İşte bunun için sunucuların sürekli açık ve internete bağlı olmaları gerekir.

Sunucular datacenter dediğimiz özel odalarda saklanmaktadır. Bu odalarda sürekli bir sistem mühendisi, jeneratör, klima, metro internet (yüksek hızda internet) olması gerekmektedir. Tüm bu materyaller bir araya geldiğinde sunucu ve hosting hizmeti sağlanmış olmaktadır.

Ayrıca maillerde yine bu sunucular üzerinden sağlanmaktadır.

Yazar: asilreklam