HİZMETLERİMİZ

Firmamız reklamcılık sektöründe hizmet vermektedir. Uzun yıllar bu sektörde bulunduğumuzdan kaliteyi ve güveni hiç bir zaman elden bırakmadık. Asil Reklam Ailesi olarak değerli müşterilerimize hayallerini ve düşündüklerini gerçekleştirmek amacıyla ekibimizle beraber sürekli ileri ve başarı düşüncelerimizle memnuniyetlerinizi her daim kazanmasını bildik. Firmamız bir çok iş bölümünde hizmet vermekte olup Araç Kaplamadan, Branda ve Folyo dijital baskıya kadar bir çok Display Ürünler ve baskı ürünlerinde, Her tülü tabela ve Leon ışıklı tabela olmakta birlikte, Bayrak ve bayrak yapiminda, Davetiye özel gün ve Organizasyon işlerinde sizlere hizmet vermektedir.

Asil Reklam ilk günden bugüne kadar ve sürekli olarak kendine sadece kaliteli bir hizmet ve başarılı bir çalışma olanağı ön görmüştür.

Asil Reklam ®

DİJİTAL BASKI – Çanakkale Dijital Baskı

            Dijital ortamda bulunun görsel veya metinlerin çeşitli materyaller üzerine basılması tekniğine dijital baskı denir. Dijital baskı, materyaller üzerine baskı yapmanızı sağlayan birçok farklı yöntemden sadece biridir. Genellikle küçük çaplı baskı işleri için tercih edilen dijital baskı, ofset baskıya kıyasla daha maliyetli, ancak daha hızlı bir yöntemdir. Dijital baskı ve diğer baskı teknikleri arasında birçok fark bulunmaktadır. Bu da insanların kafasında pek çok soru işareti oluşmasına sebep olur. Dijital baskı profesyonel ekimizle tasarımı oluşturup onayınıza sunuyoruz sonra istediğiniz materyal üzerine baskıyı gerçekleştiriyoruz.

ARAÇ KAPLAMA (Giydirme) – Çanakkale Araç Giydirme

            Açık hava reklamcılığında reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli adımlardan biri olan Araç Kaplama yada Araç giydirme araçların görsel olarak kaplanması işlemidir. Firmanızın logosu ve ürünlerinizin görselleri ekimiz tarafından özel hazırlanmış tasarımlarla firmanıza ayrıcalık katacaktır. Araç üzerine bölgesel veya isteğe bağlı olarak da  komple olarak da uygulanabilir. Daha fazla ve uzak kısımlara reklamınızı taşıyabilirsiniz. Çanakkale de araç kaplama üzerine siz müşterilerimize profesyonel ekimizle hizmet vermekten mutluluk duyarız. Ticari Taksi araçlarını kaplaması ekimiz tarafından ince hassasiyetle yapılmaktadır.

DİSPLAY ÜRÜNLER – Çanakkale reklamcılık ürünleri

            Çanakkale Display ürünlerde siz müşterilerimize sunduğumuz taşınabilir sergileme malzemeleri hem iç hem de dış mekanlar da  kullanımı için mükemmel ürünlerdir. Bu ürünler Display grubunda adlandırılan ve kurulumda kolaylık sağlayan, çok kısa bir süre içerisinde kurulabilir hale gelen ve kolay taşınabilir olan ürünlerdir. Asil Reklam ekibi olarak Bununla beraber maksimum etki sağlayan bir reklam araçlarını, ürünleriniz veya hizmetinizle ilgili bilgilendirme tasarımıyla müşterilerinize görsel bir şölen sağlamaktayız. 

TABELA HİZMETLERİMİZ – Çanakkale tabela ve tasarım hizmetleri

Işıklı Tabela – Çanakkale Asil Reklam
Işıklı tabela modelleri seçiminde asil reklam, içerisinde farklı aydınlatma malzemeleri kullanılan tabelalardır. LED, neon, floresan gibi araçlar ile tabelanın fark edilmesi kolaylaşır.

Işıksız Tabela – Çanakkale
Işıksız Tabela modelleri seçiminde Asil reklam, İçerisinde aydınlatıcı bir malzeme kullanılmadan tasarımlanan tabelalardır.

Ahşap Tabela – Reklamcılık
Ahşap üzerine tek renk veya renkli olarak tasarımı yapılan tabelalardır.

Kutu Harf Tabela (Kabartma Tabela) – Tabela Çeşitleri
Bu tarz tabelalar farklı nitelikteki malzemelerden (pleksi,aliminyum, paslanmaz krom) iki veya üç boyutlu olarak tasarımları yapılır. Özel üretim olarak yapılan bu tabelalar ışıklı veya ışıksız olarak da kullanılabilir.

Totem Tabela – ışıklı veya ışıksız tabela çeşitleri
Işıklı veya ışıksız olarak ikiye ayrılan bu tabela çeşitleri genellikle otoyol kenarlarında, caddelerde büyük ölçekli tabela çeşitlerindendir.

Çatı Tabelası – Büyük boy çatı ve yol kenarı tabela yapımı
Çatıların üzerinde büyük ölçekli tasarlanan tabelalardır. Uzaktan fark edilmesi için büyük olarak imal edilirler.

Pleksi Tabela – Çanakkel Tabela imalatı yapan firmalar
Doğal şartlara dağınıklığı ve uzun ömürlü olması sebebi ile sıklıkla tercih edilen bir tabela türüdür. Ayrıca tasarım sürecinde pleksi tabelalar başarılı bir görsellik de sunarlar.

LED Tabela ve LEON IŞIKLI TABELA – Çanakkale Leon Tabela
Işıklı tabelalardaki ışıklar yerine ledler konularak yapılmış tabelalardır. Son yıllarda sıklıkla tercih edilen bu tabelalar hem sabit hem de kayan yazı olarak dikkat çekici, kullanımı kolay ve estetik tabela çeşitleridir. LEON Tabelalar işe Işık Cam Kesme ve Işık kullanılarak üretilen tabela çeşitleridir.

DAVETİYE HİZMETLERİ – Çanakkale Davetiye Çeşitleri düğün nişan kına

Düğün Nikah Nişan Sünnet ve Açılış Davetiyeleri Yeniyıl ve Bayram Tebrik Kartları, Davetiyelere Altın ve Gümüş Varak baskı imkanı. Ofset Baskı ile Davetiyelere uyumlu renk baskı imkanı. Davetiyelerinizin; özel tasarım ve uygulaması asil reklam ekibi olarak Çanakkale hizmet vermektedir.

DEKORASYON (İÇ ve DIŞ) – Çanakkale iç Dekorasyon dış dekorasyon firmaları

            Yaşanılan yerin kullanım amaçlarına göre ya da verimli olarak sanatsal bir şekilde düzenlenmesi.

 İç dekorasyon, iç mekanın hem görsellik açısından hem de fonksiyonel açısından dizayn edilmesidir ekimizle yaptığımız çalışmalarımızda istediğiniz ve onayladığınız dizaynı Asil Reklam ekibi olarak gerçekleştirmekteyiz. Görsel olarak dizayn edilmesi, yani iç mekanın oluşturulması öncelikli olarak kişinin zevkine ve isteklerine bağlı bir durumdur. 

Dış Dekorasyon, dış mekan bina giydirme ve bir çok açıdan fayda sağlayan görselliği önemli olan dekorasyon sistemidir. Kişinin zevkine ve isteklerine bağlı bir durumdur.

WEB TASARIM (Domain ve Hosting)– Web Tasarım internet sitesi Çanakkale

            Tasarımın her dalında olduğu gibi web tasarımı içinde de belli ana hatlar oluşturularak çalışmalar yapılır. Bunları aşağıda kısa başlıklar halinde sizlere sunuyoruz, kaliteli bir çalışmanın ipuçlarını sizinle paylaşıyoruz.

Düzen: Kullanılacak grafik ve metinler belli düzende olmalıdır. Web sitelerinin önemli bir hedefi de kullanıcıların ilk bakışta aradıkları bilgiyi hızlıca bulmalarına yardımcı olmaktır. Bu, tasarımın dengeli olması, tutarlılık göstermesi ve bütünlüğünü düzen içinde korumasıyla beraber geçerli olabilecek bir durumdur.

Renk: Renk seçimi müşteri isteklerine ve amaca bağımlıdır; Bu basit bir şekilde yalnızca siyah-beyaz renklerle yapılabilmekle birlikte web uyumlu renkler kullanarak da bir kişinin veya bir kuruluşun kişiliği, markası kendisini ifade edebilir.

Grafikler: Web tasarımı için grafikler logo, fotoğraf, clipart veya simgeler şeklinde kullanılabilir. Kullanım kolaylığı açısından çok sıkışık bir yapıda olmamalı, sayfanın açılış hızını etkilemeyecek boyutta, web sayfasının içeriği ile uyumlu olmalı, uygun şekilde konumlandırılmalıdır.

Fontlar: Çeşitli yazı tipleri kullanımıyla bir web sitesinin tasarım kalitesini artırabilirsiniz. Çoğu web tarayıcıları yalnızca “web-güvenli yazı tipleri” olarak bilinen fontları, okunaklı bir şekilde görüntüleyebilir, bu sebeple tasarımcı olarak yaygınca kabul gören bu grup içindeki fontlarla çalışmaya özen gösterilmesi faydalı olacaktır.

İçerik: İçerik ve tasarım görsel ve metin yoluyla sitenin vereceği mesajı geliştirmek için birlikte çalışabilir. Okuyucusunu şaşırtmak onlarda heves uyandırmak için istediklerini onlara vermek gerekir, bu şekilde kullanıcılar sitede daha çok vakit geçireceklerdir. Kullanacağınız yazılı metin her zaman ilgili ve faydalı olmalıdır. İçerikle alakalı anahtar kelimeler içermeli, arama motorları için optimize edilmeli ve uygun uzunlukta olmalarına dikkat edilmelidir.